Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor Dajavery a agility tábor Horní Suchá

 (1. - 6. 7. 2009)                                ( 5. - 12. 7. 2009)

 

Takže jenom tak ve zratce, protože dlouhé články mi tak nějak nejdou.

Na Dajaveracký tábor jsem jela jenom s Desty , na tábor do Suché potom s oběma psi.

 

Na Dajaverácký tábor jsem se těšila hodně dlouho. Hlavně proto, že konečně uvidím Destinčiny ségry a poznám plno nových lidí. Tábor jsme si užili opravdu všichni. Zkoušeli jsme dogfrisbee, pasení , flyball . Zkusily jsme i trénink obedince pod vedením Lucky Gabrielové. Sice mi to vůbec nešlo a Desty jsem akorát blbla, ale dostala jsem pár dobrých rad na trénink.

Všem bych moc chtěla poděkovat, bylo to s váma super a těším se na příští rok.

Pokud si chce někdo přečíst trochu podrobněji, jak jsme se na táboře měli - koukněte se na stránky Ivetky Svaté - www. ever-ready.cz , Ilči Morávkové - www.imborderkolie.com nebo na stránky Destiny chovatelské stanice - www.dajavera.com

Nejlíp ale všechno uvidíte na videu, které vyrobila Iveta. Fakt se jí moc povedlo.

   

V pondělí odpoledne jsme přijeli z Heřmanova Městce domů a večer už jsem byla na táboře u nás na cvičáku. Koupili jsme nový stan, abych tam měla s Kessi a Desty víc místa. No, trochu jsme to přehnali a zjistili jsme, že mám jeden z největších stanů v táboře a spím ta sama se dvěma psi:-D. Trénovala jsem stejně jako minulý rok  u Ady Slezákové. Teda trénuju u ní i na normálních trenincích přes rok, takže bych ji chtěla moc za všechno poděkovat - za ten rok co u ní už trénujeme jsme se o dost  zlepšily. Hlavně Kessi trochu zrychlila :-).

Tábor utekl hodně rychle, opět přijelo hoodně poláků....

Tady bych chtěla zase poděkovat Míše,Anetě, Lucce, Vlaďcě, Laďce, Verčám, Katce, Lence a spoustě dalším lidem, bez kterých by tábor nebyl ono.

Videa z tábora najdete tady - www.stream.cz

Destinka na táboře běhala bohužel jenom jeden den. To bylo úterý, ve středu jsme šli na rentgen kvůli zadní nožce na kterou pořád kulhala. Zjistili jsme, že  bude muset na operaci, mě to v tu chvíli dost vzalo:-(. Potom už na táboře netrénovala. Přece jenom jsme si ale zaběhli závěrečný závod, na který se můžete kouknout na tomto videu :